Platin İlaçlama Hizmetleri olarak kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen sizlere hızlı,ekonomik ve modern çözümleri ile her geçen gün kalitesini artıran bir firma olarak 15 yıldır WHO (Dünya Sağlık Teşkilatı) gelişmelerini takip eden ve uygulayan,sağlık bakanlığından ruhsatlı insetisitleri halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur.Böcek ilaçlama ve haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak Platin İlaçlama Hizmetleri ; bilimsel ve modern hizmetlerini,teknolojik ekipmanlarını özenle eğitilmiş ,iş disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisini ,15 yıllık birikimini ve tecrübesini müşterilerine başarıyla sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin desteğinizle devamlı yükselme azmindeyiz.

Platin İlaçlama Hizmetleri yaptığı işin arkasında, güven, kalite ve garanti eseslarını %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Siz de Platin İlaçlama Hizmetleri ailesinin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, bizi hemen arayın tanışalım. 

Sizlere ilaçlama hizmetleri konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız

Otel İlaçlama

Özellikle yaz aylarında otel alanında sıklıkla karşı karşıya kalınan sorunlarından biri olan haşere ve kemirgenler bulundukları alana yerleşmektedirler.



Böcek İlaçlama Telelefon
ARA (0535 643 96 40)