Haşere, böcek ilaçlama ve mücadelesinde ruhsatlı ruhsatsız bir çok firma ile hizmet sunmakta, Bu sebeplerden dolayı çok değişken fiyat politikası bu sektörde görülmekte, Ruhsatlı, belgeli, biyosidal ürün uygulama belgeli çalışanları, ziraat mühendisleri olan vergisini veren ciddi işletmeler ile bu işi merdiven altı yapan kişi yada kişilerce yapılan uygulamalarda fiyat farkı görülsede işin aslı öyle olmuyor. Ruhsatlı bir firmanın verdiği fiyatın yarısını verebilen merdiven altı çalışan kişileri tercih etmeniz Başta kar gibi gözüksede, sorun giderilmediği zaman tekrar ulaşma imkanınızın az olduğu bu kişilerce yapılan ilaçlama bedelini çöpe atmış oluyorsunuz. Sadece bununlada kalmıyor, Ruhsatlı hiç bir firma sizin evinize, iş yerinize, yaşam alanınıza sağlığa zararlı olan tarım ilaçlarından sıkmayacaktır. Personellerin sağlık durumlarına kadar Sürekli denetlemelerden geçen, kullandığı ilaçların çöplerinin bile kontrol altında tutulduğu firmalar ile Bu işi sadece ek gelir olarak gören kişilerin yaptığı ilaçlamalar ve kullandıkları ilaçlar arasındaki fark sevdiklerinizin sağlığı olacaktır. 

Bilinçsizce yapılan uygulamalar ve ilaçlamalar yüzünden sorun yaşamamanız adına mutlaka ruhsatlı firmaları tercih edin ve gelen ekibin biyosidal ürün uygulama belgelerinin olup olmadığını kontrol edin. Biz geldik hadi ilaç sıkıyoruz demelerinden önce sorunun kene, hamamböceği, karınca, sinek, tahtakurdu, tahtakurusu, pire, gümüşçük, güve, kemirgen, sürüngen olup olmadığına ve türünün tespit edilip ona göre uygulamalar yapmalarına özellikle dikkat edin. Mutlaka garanti belgenizi isteyin, ruhsatlı firmaları tercih etmenizdeki en büyük avantaj size geri dönüş yapmaları olacaktır. Sevdiklerinizi korumak ve mağdur olmamak adına daha dikkatli davranılmalıdır. Elbette günümüzde ucuz olsun ekonomik olsun algısı her şey de olduğu gibi maalesef sağlık sektörlerinde de var. Salyası yada bacaklarıyla taşıdığı Hastalık yayan bu böcekler ile mücadelede kaliteye önem vermeniz dileği ile..

Haşere ilaçlama, Böcek ilaçlama Böceğin türü yada gidilecek olan mesafe, mekanın büyüklüğüne, böceğin cinsi itibari ile tekrar sayısı ve çeşitli kampanyalara göre değişiklik gösterebilir. Fakat her firmanın ortak fiyat politikası tek daire ilaçlaması ücretinin Eklenen her dairede düşmesidir. Tek daire ilaçlaması yerine apartmanınızdaki komşularınızı ikna etme durumunda fiyatları yarıya indirebilirken, Apartmanınızı komple ilaçlatarak tek daire ilaçlama için vereceğiniz ücretin neredeyse 5'te 1'ini verebilecek indirime ulaşabilirsiniz. Gıda işletmelerinde ise tek seferlik uygulama yerine sözleşme yaparak aylık periyodik uygulamalar ile işletmenizi çok daha uygun fiyatlara istenilen hijyenik koşullara taşıyabilirsiniz.

Daha fazla detay ve ayrıntı için bizi arayabilir ve tüm bilgileri bizden alabilirsiniz.